Green Blue Red
Çarşamba, 05 Ekim 2011 15:33

Çatı Katı Merdiveni | Çatı Katı Merdiven Modelleri

Written by  Administrator
Rate this item
(0 votes)

Çatı katı merdivenleri ile çatı katları daha rahat ve konforlu şekilde kullanılır. Çatı katı merdivenleri ağaç veya alüminyum modelleri ile,Sağlam ve uzun ömürlü kostrüksiyon yılların deneyiminin bir sonucudur. Orta destek ile emniyetli kullanım, geniş basamaklar ve eğim açısının hassas ayarlama sistemiyle ayarlanması – çatı katı merdivenlerini güvenli kılar. Montajı ve planlaması problemsizdir, yer kaplamaz, göze batmaz ve böylece odanın dekorasyonuna uyum sağlar. Sağlam konstrüksiyon ve tüm ağaç kısımlarının emprenye edilmiş olması nedeniyle uzun ömürlüdür.


Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.
Orta destek ile emniyetli kullanım, geniş basamaklar ve eğim açısının hassas iniş sistemiyle ayarlanması sayesinde çatı katına çıkışı güvenli kılıyor.

Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar ve herhangii bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

 Montajı ve planlaması problemsiz, yer kaplamıyor, göze batmıyor ve böylece odanın dekorasyonuna uyum sağlıyor. Merdiven çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sunar. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. Fakro çatı katı merdiveni çamdan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır.

Özellikler: Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar.

3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı

Basamaklar Kaygan değildir.

Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur

Herhangii bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Panel Kiremit Sistemleri

sundurmacati.net

Profesyonel Sundurma Çatı ve Dış Cephe Sistemleri

 sundurmacati.net

Uzun Ömürlü ve Garantili İç Cephe Mantolama Hizmetleri

sundurmacati.net